Spoľahlivý partner v kovovýrobe

O nás 

Filozofiou našej spoločnosti od začiatku bolo vybudovať silnú a konkurencieschopnú strojársku výrobnú firmu, postupne sa výroba rozšírila o produkciu zložitejších výrobkov podľa požiadaviek a špecifikácií zákazníkov z celej Európy a v súčasnej dobe sme schopní ponúknuť zákazníkovi aj kompletnú montáž jeho výrobku. Spoločnosť bola v roku 2009 certifikovaná systémom manažérstva kvality v zhode s normou STN EN ISO 9001:2001 a DIN 18800 – 7 stupeň E. V roku 2012 boli služby našej spoločnosti rozšírené o čiastočné, ale aj o generálne opravy hydraulických ramien všetkých typov a značiek bagrov, rýpadiel a iných stavebných strojov.

 

 

 

 

 

Zváranie

Veľké výrobné priestory a kapacita mostových žeriavov, nám umožňujú zvárať a manipulovať s výrobkami v širokom rozmerovom a hmotnostnom rozsahu.

 

Zistite viac >

 

 

 

 

Trieskové obrábanie

Trieskové obrábanie zabezpečujeme v rámci vlastných kapacít a ponúkame zákazníkovi komplexné riešenia podľa jeho požiadaviek. 

 

Zistite viac >

 

 

Opravy hydraulických
ramien

 Sme schopní operatívne, spoľahlivo, kvalitne opraviť akýkoľvek typ ramena, od výroby spojovacích čapov až po kompletnú opravu. 

 

Zistite viac >

 

 

 

 

Prenájom VZV

Ponúkame na prenájom vysokozdvizny vozik s kapacitou zdvihu 10 ton vrátane obsluhy. Po dohode zabezpečíme aj dopravu na požadované miesto zakaznikom.

 

Zistite viac >